Показано с 1 по 8 из 8

Тема: Українізований мод PKT на основі 9000_PKT_3.4.1_Tideglo_E2_rev_0.3.3

Member

Українізований мод PKT на основі 9000_PKT_3.4.1_Tideglo_E2_rev_0.3.3

Всі подробиці тут

Member

Re: Українізований мод PKT на основі 9000_PKT_3.4.1_Tideglo_E2_rev_0.3.3

если б ставились по людски можно заходить а так не зачем не успел спросить удалили

Senior Member

я и спрашивать не стал- почитал топик ихний про украинский язык-мне хватило

Я хоча й корінний українець, і спілкуюсь вільно українською.та й мешкаю у столиці, але подібне ставлення сприймаю дуже негативно.

Правильно там сказал наш коллега- при таком подходе это так и останется форумом для 4 человек.

Member

Дуже шкода, що Ви так ... Політика форуму була вибрана давно і він унікальний (не такий як всі..)Зараз у нас нараховується більше 10000 чол., за день заходить по 200-300 чоловік, а не чотири..
    Але хватить про це.. - хочу запропонувати свою нову роботу: саморозпаковуючий архів для встановлення ураїнізованого моду (і не тільки) в любий тьюнер (провірялося на 900, 910 та 9000) на основі останнього мода від поляків.
    Подробиці тут.. ( на рапідшарі немає)...

Senior Member

Вибачте, якщо я Вас образив, але можливо має сенс змінити таку політику форума. Бо через неї ви не тільки зменьшуюте кількість ваших користувачів, а й виказуєте таким чином негативне ставлення до іншомовних власників ipbox.
    Якщо людина наприклад не має можливості спілкуватися з вами на державній мові (не володіє. або є представником національних меншинств, які мешкають у нашій державі? або в загалі з іншоі держави (не тільки з россії))
    Чи справедливо видаляти або не допускати до дискусій користувача тільки за те, що він не україноязичний?
    Ок- проїхали.
    В мене до вас зустрічна пропозиція. Зараз я починаю проект (дякую Semack за ідею) по сумісній розробці єнігми.
    Пропоную Вам, та іншим користувачам об'єднати зусилля та запросити тідегло та інших до загальної співпраці.
    Проект на основі CVS де кожний зможе корегувати свій кусок або навідь окремий файл а потім всі корегування будуть збиратись системою з внесенням всіх поправок до кучі та у загальний імідж.
    Наприклад ви робите український переклад. інший править роботу с мотором, ктось переводить на венгерський, хтось робить новий скін , а потім це все до купи і маємо новий (виправлений багатьма) імідж.

Member

iscan:
    нравится идея совместной разработки. было бы хорошо самого абкома потянуть в это дело. Jirkas имеет свои дрова и наверно другие полезные вещи.

касательно национального вопроса:
    - русским владеют порядка 300 млн, а украинским наверно до 30 млн...

Member

Цитата Сообщение от iscan_adm
    В мене до вас зустрічна пропозиція. Зараз я починаю проект (дякую Semack за ідею) по сумісній розробці єнігми.
    Пропоную Вам, та іншим користувачам об'єднати зусилля та запросити тідегло та інших до загальної співпраці.
    Проект на основі CVS де кожний зможе корегувати свій кусок або навідь окремий файл а потім всі корегування будуть збиратись системою з внесенням всіх поправок до кучі та у загальний імідж.
    Наприклад ви робите український переклад. інший править роботу с мотором, ктось переводить на венгерський, хтось робить новий скін , а потім це все до купи і маємо новий (виправлений багатьма) імідж.
    Я "за", що можу тим поможу, адже я звичайний користувач і тільки недавно почав вивчати лінукс, так я Ваші підпрограмки для бекапу трохи переробив, по-перше: в мене маленька флешка (під лінуксом показує вільне місце 171 Мбайт..) прийшлося застосувати інші команди перепаковки.., поскільки в мене поганий нет (128 Кбіт) і неохота півгодини чекати на викладення готового іміджа ( та і архівується довго) то прийшла логічна ідея зробити інсталяційний архів власне самого мода, адже в даному моді присутнє меню інсталяції..До речі в моді від поляків купа помилок ( є підпрограми, що не використовуються, деяких зовсім нема, хоча були в попередніх модах.. Старався повністю перекласти, а також щоб при зміні мови на польску повернутися до оригінальної версії..Поляки, між іншим халявщики - перекладають не все, а на інших мовах приходиться в оригінальній версії читати деякі меню по польськи..
    Сьогодні хочу написати скріпт для архівації плугінів..
    Всім удачі..!

Senior Member

Так, национальный вопрос закрыли. Мне, например, все равно на каком языке вы со мной общаетесь- хоть на китайском-лиш бы я понял что спрашивают

Теперь по поводу совместной разработки-как только донастраиваю систему и разберусь сам как и что делается- сделаю ман по работе, выложу тут и у себя на сайте ссылку на клиентскую часть и подробное описание как пользоваться.

Ну и попытаемся потом пригласить всех к проекту

Ваши права